اسحاق شفایی بنیان گذار سایت آموزشی کیت وردپرس است. او که یک دانش آموخته حوزه کامپیوتر است سالها پیش به دنیای کامپیوتر علاقه مند می شود. در اوایل فقط برای سرگرمی وقت خود را با کامپیوتر می گذرانده است اما در سال 1392 که مدرک ICDL خود را دریافت می کند متوجه می شود که علوم کامپیوتر فراتر از حد تصور او بوده است و باید گام های بزرگتری در این زمینه بردارد.

PicsArt 04 14 08.37.24

سپس بعد از چند سال فعالیت در دنیای کامپیوتر، علاقه مند به دنیای برنامه نویسی می شود و اولین زبانی که با آن آشنا می شود زبان #C است زمانی که وارد حوزه برنامه نویسی می شود و زبان سی شارپ را برای شروع انتخاب می کند همزمان مشغول به کارهای ساختمانی بوده است اما بعد از چندسال فعالیت وقتی از هیچ کدوم نتیجه ای دریافت نمی کند تصمیم می گیرد برای همیشه تمرکزش رو روی حوزه مورد علاقه اش گذاشته و مهارت های خود را افزایش دهد.

در سال 94 پا در عرصه وب گذاشته و با مباحث طراحی سایت آشنا می شود بعد از نوشتن پروژهای زیادی در سال 96 موفق می شود به کمک یک شرکت و دوستانش در سایت معروف codecanyon.net پروژه های خود را به فروش برساند. بعد از چندی فعالیت متوجه می شود آینده او به عنوان یک برنامه نویس قهار رسالت او نیست و به دنبال دنیای دیگری یعنی آموزش دادن می رود.

اسحاق شفایی و راه اندازی کیت وردپرس

استارت سایت کیت وردپرس در سال 1397 توسط اسحاق شفایی رقم خورد در اوایل این سایت با نام دامنه Digitalmoj.com فعالیت خود را شروع کرد اما بعد از یک سال فعالیت نام دامنه خود را به kitwp.com تغییر داد و شروع فعالیت اصلی این سایت در زمینه آموزش های حوزه وردپرس و مربوط به آن ادامه پیدا کرد.

اسحاق شفایی قصد دارد سایت کیت وردپرس را به یک سایت مرجع آموزشی برای تمام کاربرانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند تبدیل کند و آموزش های باکیفیتی را در حوره وب از جمله آموزش سئو، آموزش طراحی سایت، آموزش های مربوط به وردپرس و… تولید کند.

به نظر من اینترنت یک فضای بسیار ناب برای کسب درآمد سریع تر و بدون محدودیت است من در درجه اول قصد دارم خودم این موضوع رو لمس کنم و سپس به تمام علاقه مندان آموزش دهم.

اسحاق شفایی